11 Kasım 2017 Cumartesi

her bayana tutulmak - yani aşık olmak

size de oluyor mu ben gördüğüm her bayanı beğeniyorum bende mi sorun var bilmiyorum. önce favorim bir kız oluyor daha sonra zaman geçiyor başka bir kız favorim oluyor daha sonra başka bir kız daha çok beğendiğim kızlar arasına giriyor bide tutuluyorum sanırım.

her bayana aşık oluyorum sanki bunun adı aşk mı sizde de oluyor mu acaba ben bir bayanı görünce çok beğeniyorum yani her bayanı beğeniyorum neler oluyor bana yahu bazende kendimden nefret ediyorum neden böylesin diye ama herkeste oluyodur demi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

bi hatunu görünce içimde bişeler oluyor ama zaman geçince sıkılıyorum sonra farklı bir kadından hoşlanmaya başlıyorum ondan da sıkılıyorum bir zaman sonra. hayat bu ya aslında neden evlenip bir süre sonra ayrılıyorlar şimdi daha iyi anlıyorum yani evlilik bir süre sonra sıkıyor adamı.

evlilik bana göre değil ama ilerde lazım olacak bize bir aile kurmak çok önemli aslında. yaşlanınca anlarız herhalde ailenin kıymetini sanırım önce evlenmek daha sonra dost kurmak evlenince başka hatunlara yöneliyor insan.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder