Türkiye'de Zombi Hapı Bulundu Adı Flakka


İnsanı zombiye çeviren bir uyuşturucu yakalandı ad flakka. Ölümün adeta ta kendisi Kullananları saldırganlaştırıp hayatını korku filmine çeviriyor bu uyuşturucuların en korkuncu olan o madde geçtiğimiz gün Barselona'dan istanbul avcılara gönderilen bir kargo paketinin içinde bulundu kargonun sahibi spiker gözaltına alınıp tutuklandı.

Ölümün adeta ta kendisi kullananları saldırganlaştırıp hayatını korku filmine çeviriyor dünyada yayılmaya başlayan o kabus Türkiye'de de yakalandı . Kamu oyunda sıkça da bilinen insanları zombiye dönüştüren bir uyuşturucu tehlikenin adı flakka daha önce benzeri görülmemiş bir sentetik uyuşturucu. Piyasada zombi hapı diyede geçiyor çünkü kullananların yüzleride zombiyi andırıyor.

Flakka insanda ne gibi etki yapar? coşkunluk ve heyecan hali, agresiflik, kendine zarar verme, paranoya , halisünasyonlar gibi etkileri var. Ölümcül tehlikelere sahip tanımadıkları kişilere saldırıyor üstlerini başlarını parçalıyor sadece kendisini değil çevresindekileride ölüme kadar götürüyor.

Çok tehlikeli bir uyuşturucu diğer uyuşturuculardan farkı insan vücuduna girdiğinde geri dönüşsüzdür. Rusyada olan sentetik uyuşturucu ilk olarak amerikada ve brezilyada ortaya çıktı. Kısa sürede dünyada yayılmaya başladı . Gümrük muhafaza ekipleri önceki gün o uyuşturucunun kargo yoluyla Türkiyeye sokulduğunu tespit etti.

Postada yaptığımız denetimler esnasında narkotik dedektör köpeklerinin tepki vermesi tespit edildi maddenin içeriğinin kontrolünü yapacağız paket barselonadan istanbul avcılardaki bir iş yerine gönderilmişti içinde 50 adet küçük paket o paketlerin içinde de flakka adlı uyuşturucunun olduğu ortaya çıktı.

Evet alpha pvp nedir alpha pvp ? komuoyunda sıkçada bilinen insanları zombiye dönüştüren bir uyuşturucu Flakka ismiylee biliniyor. Karoyu teslim alömaya gelenin ise özel bir televizyon kanalında spikerlik yapan biri olduğu tespit edildi. Bu maddeyi kullananların çoğunda böbrek yetmezliği , kalp yetmezliği çoğu zaten kalp krizinden ölümler var. Cezaevine gönderilen spiker iddiaları kabul etmedi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder