Meksika'da kadını korumak isterken hayatından oldu


Meksika'da tartışan bir çiftin arasına girip kadını korumaya çalışan genç hayatından oldu. Öfkeli sevgili silahını çekip kendisine müdahale eden adamı gözünü bile kırpmadan kalbinden vurdu ne vicdansızlar var öyle değil mi arkadaşlar.

Kadını korumak için araya girince canından oldu Meksika'da bir barda yaşandı olay güvenlik kamerasına genç adam arkada oturuyor ancak gözü kulağı tartışan çiftte kadın adamı sıkıştırıyor üstüne gittikçe gidiyor alkollü arkadaki adam kadının zorda olduğunu anlayınca yerinden kalkıp müdahale ediyor öfekeye dönen sevgili adama önce yumruk atıyor sonrasında belinden silahı çıkardığı gibi kalbinden vuruyor silahla.

görüntüleri star tv haber videolarından izleyebilirsiniz. Hırsını alamayıp yerde yatan son nefesini veren adama tekme atmaya devam ediyor yardım için araya giren genç kurtulamadı ve hayatını kaybetti.

Meksikada adam kıza yardım için giriyor araya adam sevgilisi deliye dönüyor ve silahı çekip vuruyor daha sonra tekmeliyor adamı adam olduğu yerde yığılıyor ve ölüyor işte insan canı bu kadar basitmiş dedirtiyor insana. İşte napıcaz bırakıp müdahale etmicez demekki neymiş böyle şeylerde daha düşünceli davranmalıyız arkadaşlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder