Fox Tv Dizisi Nerdesin Birader Konusu


Fox Tv Dizisi Nerdesin Birader Konusu. yakında gösterime girecek olan nerdesin birader dizisi konusuna aşağıdan ulaşabilirsiniz şimdiden tüm dizi severlere keyifli seyirler dilerim.

adım duygu 9 yaşındayım bu yaşıma kadar neler gördüm neler duydum bi bilseniz örneğin babamla ikiz kardeşinin yer değiştirmesi. babam organize şubede polis bir babamdan 10 dakika önce doğan ikiz kardeşi yunus güya hindistanda oyuncu ama şansı iyi gitmiyor. peki amcam babamın yerine geçince ne mi oldu işte diziiyi izleyince anlayacaksınız ne olduğunu yakında başlıyoruz.

Nerdesin Birader dizisi Konusu: ‘Şu hayatta isteyeceği en son şey ikizinin yerine polis olmaktı.’

Yunus, Hollywood da tutunamayıp şansını Bollywood'da denemeye çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan (Bollywood)'dan da sınır dışı edilen Yunus, ikizinin yerine polis olmak zorunda kalınca işler karışır. Üstelik bir de hiç derdi yokmuş gibi ikizinin ortağı Aslı’ya aşık olmuştur. Peşinden hiç ayrılmayan bir nişanlı, ansızın ortaya çıkan küçük bir kız ve içine düştüğü seri polisiye olaylar zinciriyle Yunus, kendisini adeta ‘hayatının rolü’nü oynarken bulacaktır.

Nerdesin Birader yakında FOX'ta başlıyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder