Aşık olmak isterdim


gerçekten bak arkadaşlar aşık olmak isterdim ama bulamıyoruz yada aramıyoruz. rüyamda tonlarca kız rüyası görüyorum aşık olmuşum çok güzel rüyalar kalkasım gelmiyor inanın yataktan uykudan ama dışarıda o hissi bulamıyorum nedense.


aşık olmak isterdim birine şöyle gerçek aşk hissi verecek biri olsaydı keşke diyorum içimden ama nedense yaş geçtiği zaman bulamıyorsun. 33 yaşına girdim benim yaşımdakilerin çocuğu bile oldu ama ben yalnızım bekarım nedense nasip yok kapalı bir hocaya mı gitsek diyorum kendi kendime ama ne çare.

büyü felan olur mu diyorum kendi kendime ama kim bana büyü yapacak arkadaş. aşık olmak isterim gerçekten ama o ortam yok şuan biri beni bir kızla tanıştıracak yada o ortama girecek uygun ortam yok, pat diye bir kızın ortamına giremezsin öyle değil mi sapık derler adama.

birde bazen hoşlandığım kızlar oluyor korkuyorum konuşmaya ve yanaşmaya olmuyor sapık der diye korkuyorum. ama ışıkta olacak o ışığı alamıyorum bazende.

inanın aşık olmak istiyorum ama ne çare gerçekten yalnızlık zor muş arkadaş yalnız kalmak allah'a mahsus derler inanın öyle. yalnızlık ve bekarlık belirli bir yaştan sonra kötü. İnsan aile kurmak istiyor benim yaşıma geldiğinizde anlarsınız.

20 yaşındaki gençlere sesleniyorum lütfen yaşınız geçmeden birini bulun ve evlenin ileriki yaşlarda pişman olursunuz hemen evlenin tabi ama sevdiğiniz kişiyle evlenin.

bir hikaye ver yakışıklı genç sürekli klip izliyor ve manken gibi kız istiyor ona gelenlerde çirkin miş çok seçim yapıyor seçici her kıza bakmıyor muş. bir zaman sonra artık aradığını bulamıyor ve yalnız yaşamaya devam ediyor bu seferde saçları felan dökülüyor daha sonra bu seferde kızlar ona bakmıyor yaş geçince artık ne olursa olsun diyor ama bulamıyor.

yani diyeceğim o ki fazla seçici olmayın etrafınıza bakınız ne varsa odur nasipte ve biriyle evlenin çıkın tanışın gezin bir şans verin ona.

bende yakışıklıydım lise yıllarımdaki kızları şimdi arıyorum o zamanlar bakmazdım bile onlara ama şimdi öyle bir kız bile arıyorum bulamıyorum.

her zaman istediğiniz gibi kız bulamazsınız ve bazen insanlar şans vermeli sağına soluna bakmaları şart.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder